lv en ru

Jaunā projekta Apiņi galvenās priekšrocības

Aiz trejdeviņiem kalniem, trejdeviņām jūrām un aiz zaļa skujkoku sila graciozi sliesies Apiņi. Nu labi, būsim pieticīgāki apgalvojumos. Noteikti ne aiz trejdeviņiem kalniem, jo Latvijā tehniski vispār nekas nekvalificējas kā kalns. Tikai mūsu Gaiziņš cenšas un atgādina to puiku basketbola komandā, kurš ir īsākais un īsti nekad netiek laukumā, bet visiem ar lepnumu stāstā, ka ir komandā. Arī apgalvojums par trejdeviņām jūrām nav patiess, ja vienīgi Daugavu pieskaitām pie jūru ģints un sareizinām ar 9. Viss pārējais gan atbilst patiesībai…laikam.

Kas tad īsti Apiņi? Tas ir kāds mistisks radījums no teikām? Jāsarūgtina un jāsaka, ka nē. Apiņi ir dzīvokļu projekts, kurš atradīsies Krustkalnos. Krustkalni atrodas pašas Rīgas degungalā, bet tajā pašā laikā, esot tur, nekas neliecina, ka blakus dzīvība kūsā pilnā sparā un iespējas uzglūn no katra stūra. Krustkalni ir kā Centrālparks straujās un trauksmainās Ņujorkas pašā vidū.

Lai gan Krustkalnos valda klusums, privātums un daba, blakus plūst A7 šoseja, pa kuru braucot 15 minūtēs var nokļūt Ķekavā un 10 minūtēs Rīgas pašā rosīgajā centrā. Izklaide un iepirkšanās arī tālu nav jāmeklē. Gandrīz tiešā nozīmē pie pašām durvīm ir A7 tirdzniecības centrs, kur ir lielais Rimi un dažādi plaša patēriņa veikali. Akropoli un Apiņu atdala tikai Dienvidu tilts un Rīga Plaza arī aizsniedzam tikpat ātri – vienīgā atšķirība ir tāda, ka pat pār tiltu nav jābrauc. Infrastruktūra ir izcila, jo gandrīz viss cilvēkam vajadzīgais un pat nevajadzīgais ir rokas stiepiena attālumā.

Vieta un infrastruktūra ir skaista, bet kāda jēga no dabas un ērtās atrašanās vietas, ja paši dzīvokļi ir drausmīgi. To mēs arī laicīgi sapratām, tāpēc rūpīgi un ļoti sīkumaini strādājām pie izcilā dzīvokļu plānojuma. Mūsu moto plānojot bija “dari tā, lai pašam patiktu”. Tā nu mēs arī darījām. Galvenais uzsvars veidojot plānojumus bija uz praktiskumu, funkcionalitāti un ērtumu, un papildus šim visam piebērām vēl šķipsniņu dizaina. Tā piedzima Apiņu projekta dzīvokļi.

Nav melots, ka ne tikai paši dzīvokļi ir svarīgi, bet arī māju ārējais izskats. Latviešiem ir tāds teiciens: “Neskati vīru no cepures.” Šim aicinājumam var daļēji piekrist, jo tomēr pirmais iespaids ir pirmais iespaids. Ja tā cepure būs netīra, saplēsta vai vienkārši viņas nebūs, tad ir grūti “neskatīt vīru no cepures”. Mēs gribējām, lai māju eksterjers arī cilvēkiem patīk vai pat liek sajūsmināties un ar lepnumu teikt: “Es šeit dzīvoju!”.

Domājot par izskatu mēs neaizmirsām arī par funkcionalitāti, kas patiesībā ir vissvarīgākais elements, tāpēc mājas būs apšūtas ar Cembrit paneļiem, kuri ir ilgnoturīgi un pat pēc vairākiem gadiem nezaudē savu sākotnējo izskatu, ko nevar teikt par apmetumu, kas tiek izmantots vairākos jaunajos projekts Rīgā. Apmetums sāk drupt un paliek melnīgsnējs jau pēc dažiem gadiem. Apmetums, protams, ir lētāks un vienkāršāks risinājums, bet uz šo var attiecināt vārdus, ko mana vecmamma bieži ir teikusi: “Es neesmu tik bagāta, lai pirktu lētas lietas.”

Apiņu jaunais projekts un tā dzīvokļi radīts cilvēkiem, kuri vēlas izrauties no Rīgas burzmas un saspiestības, lai izbaudītu mieru, klusumu un privātumu, bet tajā pašā laikā esot netālu no šīs burzmas un saspiestības, kas tomēr sniedz plašas iespējas. Apiņu projekts ir tradicionālais un vienkāršais apvienojumā ar moderno un eleganto. Lai labi dzīvojas!

Meklēt dzīvokli

Sazinies ar mums

Anda Eņģele

Anda Eņģele

+371 29 424 924
anda.engele@elkosia.lv
Apiņu iela 7, Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Krustkalni LV-2111, Latvija