lv en ru

Jaunie projekti – ceļš uz attīstītu, mūsdienīgu un krāšņu Rīgu

Rīga ir Latvijas galvaspilsēta un tajā pašā laikā gan lielākā pēc izmēriem, gan apdzīvotākā. Es neesmu zinošs par vēstures notikumiem un norisēm, tāpēc nezinu, kādēļ Rīgai bija tas gods kļūt par Latvijas galvaspilsētu. Daudzās lielās un attīstītās valstīs ir vairākas pilsētas, kas ir kāda konkrēta reģiona centru. Rīga ir pārliecinoši svarīgākā, attīstītākā un apdzīvotākā pilsēta, uz kuru pārsvarā tiecas no visas Latvijas reģioniem, jo Rīgā vienkārši ir neskaitāmi vairāk iespēju visās jomās un sfērās.

Rīga pēdējo gadu laikā attīstās ar vien straujā, taču ilgu laiku tā stāvēja uz vietas, gan infrastruktūras, gan pilsētas kopējā izskata ziņā. Jautājums, kā to paveikt? To var paveikt jaunu dzīvokļu projektu celšanu, parku atjaunošanu vai izbūvi, bērnu laukumu izveidi un infrastruktūras vai satiksmes uzlabošanu. Ir vērojami pozitīvi dzinuļi pareizajā virzienā kā Rail Baltic ar centrālās stacijas un centrāltirgus atjaunināšanu un labiekārtošanu, Jauno Teiku, Krišjāņa Barona ielas bērnu parku un sporta laukumiem utt.

Rīgas kopējā izskatā un attīstībā lielu pleķi atstāja Padomju Savienības ēna, kas uzbūvēja pelēkos, bezpersoniskus un drūmos betona blokus, ko sauc par dzīvokļu mājām Purvciemā, Pļavniekos un citos mikrorajonos. Tomēr arī šeit lietas mainās un ritenis ir sācis griezties. Piemēram Imanta ir labs piemērs, jo tur pēdējo desmit gadu laikā ir sacelti daži jaunie dzīvokļu projekti, Lidls un drīzumā tur plāno būvēt ceļa pārvadu, kas savienos Imantu ar Zolitūdi un atvieglos un paātrinās kustību.

Apskatīt dzīvokļus

Sazinies ar mums

Kārlis Liepiņš

Kārlis Liepiņš

Apiņu iela 7, Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Krustkalni LV-2111, Latvija
+371 27 806 389
karlis.liepins@elkosia.lv