lv en ru

Apdare

APIŅU dzīvokļus to īpašnieki saņem ar pabeigtu apdari, iebūvētām virtuves mēbelēm un  sadzīves tehniku, uzstādītu santehniku vannas istabās, iebūvētiem gaismekļiem koridorā, sanmezglos un uz terasēm/balkoniem. Dažiem dzīvokļiem komplektācijā iekļauta arī aprīkota sauna.

 

 

Komplektācija

APIŅU dzīvokļiem ir 2 dažādas apdares: Kļava un Ozols. Kļava apvieno gaišos toņus, turpretī Ozols – ir tumšākos, piesātinātākos toņos. Apdares atšķiras ar sienu, grīdas un durvju toni, kā arī ar virtuves mēbeļu virsmu un fasāžu toni, flīzēm gaitenī un virtuvē, jaucējkrāniem sanmezglos. Ja vēlaties saņemt abu apdares veidu prezentācijas ar precīziem elementu un materiālu nosaukumiem un attēliem, ienāciet mūsu mājas lapas Kontaktu sadaļā un nosūtiet mums e-pastu ar pieprasījumu pēc prezentācijām

Virtuve

Iebūvētais ledusskapis ar saldētavu
Cepeškrāsns
Indukcijas plīts virsma
Tvaiku nosūcējs
Izlietne

Vannasistaba

Vanna vai duša
Pods
Izlietne
Izlietnes skapis

Kļava

Kvalitatīva un moderna apdare. Praktisks, viegls un gaisīgs interjers – apdares risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem ar aktīvu dzīves veidu un pozitīvu attieksmi pret laikmeta inovācijām. Krāsotas sienas, grīdas no lamināta dēļiem, atšķirīga dizaina un formas flīzes sanmezglos un priekštelpā. Praktiska santehnika un kvalitatīvas durvis. Virtuves fasādes un virsmas no  augstas kvalitātes materiāliem, kā arī stilam atbilstoša virtuves tehnika.

*interjera bildēm ir informatīvs raksturs un komplektācija var atšķirties

Ozols

Kvalitatīva mūsdienīga apdare tumšos toņos, rada interjera akcentus nopietniem, par sevi pārliecinātiem cilvēkiem.  Grīdas veidotas no kvalitatīviem un platiem lamināta dēļiem. Sienas ir krāsotas ar videi draudzīgām krāsām. Pārbaudītas kvalitātes santehnika un kvalitatīvas durvis. Virtuves fasādes un virsmas veidotas no augstas kvalitātes materiāliem, kā arī stilam atbilstošas virtuves tehnika.

*interjera bildēm ir informatīvs raksturs un komplektācija var atšķirties

.

Sazinies ar mums

Anda Eņģele

Anda Eņģele

+371 29 424 924
anda.engele@elkosia.lv
Mežmalas iela 10, Krustkalni, Ķekavas pagasts, LV-2111, Latvija