lv en ru

Apdare

Apiņu jaunie dzīvokļi būs nokomplektēti ar iebūvētiem stacionāriem gaismas elementiem, virtuves fasādi un dzīvošanai nepieciešamo sadzīves iekārtu un santehniku gan vannas istabā, gan virtuvē.

 

 

Komplektācija

Apiņos būs dzīvokļi ir divām dažādām apdarēm: Kļava un Ozols. Kļava ir gaišā un Ozols ir tumšā apdare. Šīs apdares viena no otras atšķiras ar durvīm, flīzēm gaitenī un virtuvē, grīdām, jaucējkrāniem vannā, dušā, izlietnē, dušas klausulēm, sienas krāsām un viruves fasādēm. Ja vēlaties saņemt abu apdares veidu prezentācijas ar precīziem elementu un materiālu nosaukumiem un bildēm, ienāciet Kontaktu sadaļā un nosūtiet mums e-pastu ar pieprasījumu pēc prezentācijām.

Virtuve

Ledusskapis
Krāsns
Plīts
Tvaiku nosūcējs
Izlietne

Vannasistaba

Vanna vai duša
Pods
Izlietne
Izlietnes skapis ar spoguli

Kļava

Kvalitatīva un moderna apdare. Praktisks, viegls un gaisīgs interjers – apdares risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem ar aktīvu dzīves veidu un pozitīvu attieksmi pret laikmeta inovācijām. Krāsotas sienas, grīdas no lamināta vai vinila, atšķirīga dizaina un formas flīzes sanmezglos un priekštelpā. Praktiska santehnika un kvalitatīvas durvis. Virtuves fasādes un virsmas no  augstas kvalitātes materiāliem, kā arī stilam atbilstoša virtuves tehnika.

*interjera bildēm ir informatīvs raksturs un komplektācija var atšķirties

Ozols

Interjera elementi ar nelielu atsauci nacionālā romantisma sajūtās, kas nedaudz sasaucas ar ēkas fasādē iestrādāto individualitāti. Kvalitatīva mūsdienu klasiskā apdare: greznība un praktiskums ir apvienoti vienā kompozīcijā. Apdares risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgas klasiskas vērtības. Grīdas veidotas no kvalitatīviem un platiem lamināta dēļiem. Sienas ir krāsotas ar videi draudzīgām krāsām. Pārbaudītas kvalitātes santehnika un kvalitatīvas durvis. Virtuves fasādes un virsmas veidotas no augstas kvalitātes materiāliem, kā arī stilam atbilstošas virtuves tehnika.

*interjera bildēm ir informatīvs raksturs un komplektācija var atšķirties

.

Sazinies ar mums

Kārlis Liepiņš

Kārlis Liepiņš

Apiņu iela 7, Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Krustkalni LV-2111, Latvija
+371 27 806 389
karlis.liepins@elkosia.lv