lv en ru

Apdare

Pirmajiem dzīvokļu pircējiem būs ekskluzīva iespēja izvēlēties vienu no trim apdares tipiem: Ozols, Kļava un premium variants Rieksts. Papildus tem dzīvokļu cenā jau ir iekļauta visa sadzīves iekārta un tehnika gan vannas istabā, gan virtuvē. Jāņem vērā, ka tikai līdz novembra beigām būs iespēja izvēlēties individuālu apdari.

Komplektācija

Apiņu jaunie dzīvokļi būs nokomplektēti ar iebūvētiem stacionāriem gaismas elementiem un dzīvošanai nepieciešamo sadzīves iekārtu. Ekskluzīvajiem ceturtā stāva dzīvokļiem kā papildus ekstra būs iebūvēta sauna. Vēl pircējiem būs iespēja izvēlēties no diviem druvju, flīžu (sanmezglos) un grīdas variantiem.

Virtuve

Ledusskapis
Krāsns
Plīts
Tvaiku nosūcējs
Izlietne

Vannasistaba

Vanna vai duša
Pods
Izlietne
Izlietnes skapis ar spoguli

Kļava

Kvalitatīva un moderna apdare. Praktisks, viegls un gaisīgs interjers – apdares risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem ar aktīvu dzīves veidu un pozitīvu attieksmi pret laikmeta inovācijām. Krāsotas sienas, grīdas no lamināta vai vinila, atšķirīga dizaina un formas flīzes sanmezglos un priekštelpā. Praktiska santehnika un kvalitatīvas durvis. Virtuves fasādes un virsmas no  augstas kvalitātes materiāliem, kā arī stilam atbilstoša virtuves tehnika.

*interjera bildēm ir informatīvs raksturs un komplektācija var atšķirties

Ozols

Interjera elementi ar nelielu atsauci nacionālā romantisma sajūtās, kas nedaudz sasaucas ar ēkas fasādē iestrādāto individualitāti. Kvalitatīva mūsdienu klasiskā apdare: greznība un praktiskums ir apvienoti vienā kompozīcijā. Apdares risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgas klasiskas vērtības. Grīdas veidotas no kvalitatīviem un platiem lamināta dēļiem. Sienas ir krāsotas ar videi draudzīgām krāsām. Pārbaudītas kvalitātes santehnika un kvalitatīvas durvis. Virtuves fasādes un virsmas veidotas no augstas kvalitātes materiāliem, kā arī stilam atbilstošas virtuves tehnika.

*interjera bildēm ir informatīvs raksturs un komplektācija var atšķirties

.

Rieksts

Premium klases apdare ar arhitekta speciāli izstrādātu dizainu. Neoklasiskā stilā veidots interjers, kas radīs pievilcīgu iespaidu ne tikai sev, bet arī viesiem. Rūpīgi izvēlētas un kvalitatīvas grīdas ar izcilu dabīga koka krāsu un faktūru, augstākās klases flīzes sanmezglos un pie ieejas dzīvoklī. Izcila dizaina santehnika , masīvas durvis ar koka finierējumu un furnitūru. Virtuve un iebūvētie skapji no augstas kvalitātes materiāliem, virsma no mākslīgā akmens. Šī apdare ir veidota no izmalcinātiem un premium klases materiāliem. Jūs varēsiet redigēt un izvēlēties šīs apdares elementus, tādēļ apdares cena būs individuāla.

*interjera bildēm ir informatīvs raksturs un komplektācija var atšķirties

Sazinies ar mums

Kārlis Liepiņš

Kārlis Liepiņš

Apiņu iela 7, Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Krustkalni LV-2111, Latvija
+371 27 806 389
karlis.liepins@elkosia.lv