lv en ru

Apdare

Apiņu dzīvokļi jauno īpašnieku īpašumā nonāks ar pabeigtu apdari, iebūvētu virtuvi un  sadzīves tehniku, uzstādītu santehniku vannas istabās, iebūvētiem gaismekļiem koridorā, sanmezglos un uz terasēm/balkoniem.

 

 

Komplektācija

Apiņu dzīvokļiem paredzētas 2 dažādas apdares: Kļava un Ozols. Kļava apvieno gaišos toņus, turpretī Ozols – ir tumšākos, piesātinātākos toņos. Apdares atšķiras ar sienu, grīdas un durvju toni, kā arī ar virtuves mēbeļu virsmu un fasāžu toni, flīzēm gaitenī un virtuvē, jaucējkrāniem sanmezglos un virtuvē . Ja vēlaties saņemt abu apdares veidu prezentācijas ar precīziem elementu un materiālu nosaukumiem un attēliem, ienāciet Kontaktu sadaļā un nosūtiet mums e-pastu ar pieprasījumu pēc prezentācijām

Virtuve

Ledusskapis
Krāsns
Plīts
Tvaiku nosūcējs
Izlietne

Vannasistaba

Vanna vai duša
Pods
Izlietne
Izlietnes skapis

Kļava

Kvalitatīva un moderna apdare. Praktisks, viegls un gaisīgs interjers – apdares risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem ar aktīvu dzīves veidu un pozitīvu attieksmi pret laikmeta inovācijām. Krāsotas sienas, grīdas no lamināta vai vinila, atšķirīga dizaina un formas flīzes sanmezglos un priekštelpā. Praktiska santehnika un kvalitatīvas durvis. Virtuves fasādes un virsmas no  augstas kvalitātes materiāliem, kā arī stilam atbilstoša virtuves tehnika.

*interjera bildēm ir informatīvs raksturs un komplektācija var atšķirties

Ozols

Interjera elementi ar nelielu atsauci nacionālā romantisma sajūtās, kas nedaudz sasaucas ar ēkas fasādē iestrādāto individualitāti. Kvalitatīva mūsdienu klasiskā apdare: greznība un praktiskums ir apvienoti vienā kompozīcijā. Apdares risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgas klasiskas vērtības. Grīdas veidotas no kvalitatīviem un platiem lamināta dēļiem. Sienas ir krāsotas ar videi draudzīgām krāsām. Pārbaudītas kvalitātes santehnika un kvalitatīvas durvis. Virtuves fasādes un virsmas veidotas no augstas kvalitātes materiāliem, kā arī stilam atbilstošas virtuves tehnika.

*interjera bildēm ir informatīvs raksturs un komplektācija var atšķirties

.

Sazinies ar mums

Anda Eņģele

Anda Eņģele

+371 29 424 924
anda.engele@elkosia.lv
Apiņu iela 7, Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Krustkalni LV-2111, Latvija