lv en ru

Par projektu

APIŅU  daudzdzīvokļu dzīvojamo māju projekta realizācija ir paredzēta četros posmos. Pirmā posma daudzdzīvokļu ēka Mežmalas ielā 10 jau ir nodota ekspluatācijā. Pakāpeniski tiks uzsākta arī  pārējo posmu realizācija. APIŅU dzīvojamo māju kvartāla projekta autors ir arhitekts Mārtiņš Šifers (Martin Edler von Schiffer), kurš devis projektam ne tikai plānojumu un dizainu, bet piešķīris tam arī  īpašu raksturu un oriģinalitāti.

Apkārtne

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju projekts APIŅI atrodas pie pašas Rīgas robežas, Krustkalnos, tieši aiz iepirkšanās centra A7 un būvmateriālu veikala Kurši. Izolēti no Rīgas pilsētas burzmas un trokšņiem, blakus zaļam priežu mežam un klusam privātmāju rajonam. Tajā pat laikā,  pieejamā  ērtā satiksmes infrastruktūra ļauj sasniegt pilsētas centru un ikdienas dzīvei svarīgas iestādes un izklaides vietas pēc ne vairāk kā 15 minūšu brauciena ar automašīnu.

 

Apkārtne

Ilgtspējīgs mājoklis

APIŅU projekta māju fasāžu apdarē izmantotas ilgmūžīgas, ārējo apstākļu ietekmē savu izskatu un formu nemainošas, ērti kopjamas stiklšķiedras betona plāksnes. Ēku karkass veidots no betona kolonām un sijām, ārsienas un iekšsienas mūrētas no keramzītbetona blokiem,  pazemes autostāvvieta, kāpņu telpa un lifta šahta no monolītbetona, jumta konstrukcija – koka kopnes, segums – valcprofils.   Pie ēkas uzstādītās siltumsūkņu sistēmas nodrošina apkuri un siltā ūdens sagatavošanu, kas kopā ar apsildāmajām grīdām dzīvokļos un koplietošanas telpās, ļauj ievērojami ieekonomēt energoresursus ēkas ekspluatācijas gaitā. Ēkai piešķirta A klases energoefektivitāte.

Ilgtspējīgs mājoklis

Mūsu dzīvokļi

Ēkas pirmajos trijos stāvos katrā stāvā ir izvietoti  4 divu līdz četru istabu dzīvokļi, savukārt  ceturtajā stāvā atrodas tikai 2 ekskluzīvi Premium klases dzīvokļi. Pārdomātais dzīvokļu telpu izkārtojums atbilst augstākajiem mūsdienu standartiem – tie ir moderni, funkcionāli un ērti. Sienas apmestas, krāsotas, grīdas betonētas un ieklātas ar lamināta segumu vai flīzēm, griesti – metāla karkasa, apšūti ar riģipsi  un krāsoti.

Mūsu dzīvokļi

Izklaide un iepirkšanās

Rīgas pilsētas tuvums APIŅU projekta iemītniekiem sniedz plašas atpūtas un izklaides iespējas – visu, kas nepieciešams mūsdienīgam cilvēkam, kurš novērtē komfortu un ērtības. Izvēloties jaunu dzīvesvietu, cilvēki izvērtē arī to, kādi ikdienas solī nepieciešamie lielveikali un tirdzniecības centri atrodas tuvākā apkārtnē un sasniedzamā attālumā. Tikai pāris minūšu pastaigas attālumā ir sasniedzams tirdzniecības centrs A7 ar Rimi hipermārketu un citiem ikdienai svarīgiem veikaliem. Dažu minūšu brauciena attālumā ir modes un izklaides centrs Rīga Plaza, bet, pārbraucot pāri Dienvidu tiltam, iepirkšanās un izklaides centrs Akropole Rīga.

Izklaide un iepirkšanās

Aktīvā atpūta

Garlaicīgi nebūs arī tiem, kuri sava brīvā laika pavadīšanai izvēlas aktīvu atpūtu pie dabas, pastaigas, nūjošanu, veloizbraucienus un slēpošanu ziemā. Kājinieku pastaigu taka no Baložiem uz Ziepniekkalnu, Baložu kūdras muzejdzelzceļš, Smerdūkļa purva taka, tie ir tikai daži maršruti aktīvai atpūtai APIŅU projekta tuvumā. Arī netālu esošā Daugava aicinās izbraukt ar SUP dēļiem vai laivu un atveldzēties svelmainās vasaras dienās.  Tuvākos tūrisma un apskates objektus var apskatīt ŠEIT.

Aktīvā atpūta

Izglītības iestādes

Dzīvojot APIŅU projektā, Jūsu bērniem būs pieejamas plašas izglītības iespējas. Pašām mazākajām atvasēm tikai 10 minūšu brauciena attālumā sasniedzamas Ķekavas pašvaldības pirmskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte”, “Bitīte” un “Avotiņš”, arī Rīgas 275.pirmskolas izglītības iestāde, PII  “Kastanītis”, un privātais bērnudārzs “Kāpēcīšu Skoliņa”. Skolniekus laipni gaidīs tuvumā esošās Baložu un Ķekavas vidusskolas, Pļavniekkalna sākumskola, bet, dodoties Rīgas virzienā, Ziepniekkalna vidusskola un Rīgas 47.vidusskola. Pēc stundām skolā  bērni un jaunieši interešu izglītības nodarbes atradīs gan Rīgas jauno tehniķu centrā Bauskas ielā, gan Ķekavas  mūzikas skolā un Ķekavas bērnu mākslas skolā.

Izglītības iestādes

Sabiedriskais transports

Ja Jūsu rīcībā  nav personīgā automašīna, nokļūt  uz savu ieplānoto galamērķi  būs iespējams izmantojot Rīgas Satiksmes sabiedrisko transportu.  5 minūšu gājiena attālumā ir 26. autobusa (Katlakalns- Abrenes iela) pietura, bet mazliet tālāk 23.autobusa (Baloži – Abrenes iela) un 12. autobusa (Kooperatīvs “Ziedonis”- Abrenes iela) pietura. Izmantojot šo maršrutu satiksmes autobusus, Rīgas centrā nokļūsiet 20-30 min. laikā. Papildus, pa Ziepniekkalna ielu un autoceļu A7 kursē dažādi mikroautobusi, kuru maršrutus un kustību sarakstus var apskatīt šeit.

Sabiedriskais transports

Sadarbības partneri

Galerija

Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Meklēt dzīvokli

Sazinies ar mums

Anda Eņģele

Anda Eņģele

+371 29 424 924
anda.engele@elkosia.lv
Mežmalas iela 10, Krustkalni, Ķekavas pagasts, LV-2111, Latvija