lv en ru

Par projektu

Apiņu jaunais projekts sastāv no četriem posmiem. Pirmā dzivokļu projekta posma būvniecība tiks uzsākta šī gada jūlijā un plānota nodot ekspluatācijā nākošā gada pavasarī. Pēc pirmā posma pabeigšanas pakāpeniski tiks realizēts otrais, trešais un ceturtais posms. Visu Apiņu dzīvokļu projekta dizainu, izskatu un plānojumu ir sakomplektējis un izveidojis Arhitekts Mārtiņš Šifers (Martin Edler von Schiffer). Pirmajiem pircējiem būs priekšrocība jaunā projekta autostāvvietas un noliktavas telpas izvēlē.

Apkārtne

Projekts Apiņi atrodas Krustkalnos tieši aiz iepirkšanās centra A7 un būvmateriālu veikala “Kurši”. Mēs nebaidāmies no vārdiem “atrodas perfektā vietā”, jo Apiņi tiešām atrodas teicamā vietā – izolēti no Rīgas burzmas un trokšņiem blakus zaļam priežu mežam, bet tajā pašā laikā pie pašas Rīgas robežas. Projektā ir apzaļumota un labiekārtota teritorija, kur doties īsās pastaigās un izbaudīt zaļo vidi apkārt.

Apkārtne

Mūsu mājas

Apiņu projekta mājās būs mūra starpsienas, mūra ārsienas, flīzes sanmezglos, gāzes apkure, apsildāmās grīdas, centralizēta ūdens piegāde, centralizēta kanalizācija un elektrības pieslēgumu nodrošinās Latvenergo. Pati māja būs uz pāļiem. Pazemes autostāvvieta, kapņu telpa un lifta šahta būs no monolītbetona. Mājas karkass būs veidots no kolonām un sijām. Visas iekšās un āra ailes tiks mūrētas ar Fibo 3Mpa blokiem . Mājas eksterjerā būs stiklšķiedras betona plāksnes, kuras būs ilgmūžīgas un nemaina savu izskatu nekādu ārējo apstākļu ietekmē. Jumta segums būs valcprofila un jumta konstrukcijas būs koka kopnes.

Mūsu mājas

Mūsu dzīvokļi

Katrā mājā ir četri stāvi. Pirmie trīs stāvi sastāv no četriem dzīvokļiem, un pēdējā ceturtajā stāvā ir divi ekskluzīvi premium klases penthausi. Dzīvokļi un telpu izkārtojums ir veidots pēc augstākajiem mūsdienu standartiem, lai dzīvokļi būtu moderni, funkcionāli un ērti. Katrā mājā ir gan divistabu, gan trīsistabu un četristabu dzīvokļi. Uz sienām būs cementa kaļķa apmetum, kas vēlāks tiks špaktelēts un krāsots. Būs Estrich klona grīdas. Griesti būs no Knauf metāla karkasa, kas apšūts ar reģipsi.

Mūsu dzīvokļi

Izklaide un iepirkšanās

Izvēloties, kur dzīvot, viena no svarīgākajām lietām, ko cilvēki izvērtē – kādi lielveikali un tirdzniecības centri ir apkārt un cik tālu no daudzdzīvokļa projekta tie ir. Pārspīlēti runājot, pie pašām dzīvokļa durvīm ir tirdzniecības centrs A7, kur ir lielais Rimi pārtikas preču veikals un dažādi citi pārtikas un sadzīves preču veikali. Izklaides arī tālu nav jāmeklē, jo otrā pusē Dienvidu tiltam ir viens no jaunākajiem iepirkšanās centriem Latvijā “Akropole”. Dažu minūšu brauciena attālumā pie Mūkusalas apļa ir modes un izklaides centrs “Rīga Plaza”. Savukārt, starp korpusiem konkrētās mājas dzīvokļu īpašniekiem būs kopēja no apkārtējiem norobežota atpūtas terase, kur bērniem būs spēļu laukums, un pieaugušajiem atpūtas zona ar krēsliem un galdiem, kur varēs atpūsties un relaksēties.

Izklaide un iepirkšanās

Aktīvā atpūta

Garlaicīgi nebūs arī tiem, kuriem tuvāka ir atpūta pie dabas. Apkārt Apiņu daudzdzīvokļu projektam ir tādas apskates un aktīvās atpūtas vietas kā Smerdūkļa purva taka, Kājnieku pastaigu taka no Baložiem uz Ziepniekkalnu, ūdens prieku cienītājiem netālu ir Daugava, kur var svelmainās vasaras dienās nopeldēties un pat izbraukt ar SUP dēļiem, kurus var izīrēt.  Šos un daudzus citus apskates objektus varat apskatīt ŠEIT.

Aktīvā atpūta

Izglītības iestādes

Mēs esam par stipru un lielu Latviju, tāpēc būsim priecīgi un lepni, ja mūsu Apiņu dzīvokļus apdzīvos arī ģimenes ar bērniem. Dzīvojot mūsu projektā, jūsu bērniem būs plašas izglītības iespējas – ne vairāk kā 10 minūšu brauciena attālumā no Apiņu projekta, pašām mazākajām atvasēm ir bērnudārzs “Zvaigznīte”, pirmsskolas izglītības iestāde “Kastanītis”, Rīgas 275. pirmsskolas izglītības iestāde, pirmsskolas izglītības iestāde “Avotiņš”, privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Kāpēcīšu Skoliņa”, un lielākajiem censoņiem Baložos ir Baložu vidusskola un mazliet ilgāka brauciena attālumā ir Ķekavas vidusskola, Krustkalniem tuvākajā Rīgas rajonā ir Rīgas Ziepniekkalna vidusskola, un, braucot centra virzienā, ir 47. vidusskola.

Izglītības iestādes

Sabiedriskais transports

Par nokļūšanu uz savu ieplānoto galamērķi nebūs jāuztraucas tiem, kuriem vēl nav savs auto, jo blakus Apiņu projektam ir trīs Rīgas transporta sabiedriskā transporta pieturas. Pati tuvākā ir 26. Katlakalns – Abrenes iela) autobusa pietura, kura ir apmēram 5 minūšu attālumā no Apiņu moderno dzīvokļu projekta. Mazliet tālāk – 10 minūšu gājiena attālumā ir pietura 23. (Baloži – Abrenes iela) un 12. (Kooperatīvs “Ziedonis” – Abrenes iela) autobusa pietura. Uz centru ar jebkuru no šiem transportiem var nokļūt 20 – 30 minūšu laikā. Pa šoseju gar A7 tirzniecības centru un būvniecības veikalu “Kurši”, kas ved no Rīgas uz Ķekavu un pretēji, kursē dažādi mikroautobusi, kuru maršrutus un laikus var apskatīt šeit.

Sabiedriskais transports

Sadarbības partneri

Galerija

Apskatiet Apiņu projektu visā tā krāšņumā
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Galerija
Apskatīt dzīvokļus

Sazinies ar mums

Kārlis Liepiņš

Kārlis Liepiņš

Apiņu iela 7, Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Krustkalni LV-2111, Latvija
+371 27 806 389
karlis.liepins@elkosia.lv