lv en ru

Privātuma politika

SIA Elko 10 (turpmāk tekstā “Mežmalas iela”) rūpējas par Jūsu privātumu un personas datu aizsardzību, kad apmeklējat mājas lapu (apini.lv) (turpmāk “mājas lapu”). Šī privātuma politika attiecas tieši uz Jums un Jūsu personas datiem, kurus nododat Mežmalas ielai, un, turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat privātuma politikai. Ja tomēr nepiekrītat, aicinām Jūs neiesniegt savus personas datus vai neizmantot mājas lapu.

Kas ir “personas dati”

Ar terminu “personas dati” ir domāta tāda informācija vai tās fragmenti, kas saistīti tieši ar Jums vai tādu informāciju, kas varētu Mežmalas ielai ļaut Jūs identificēt tiešā vai netiešā veidā.

Kādus personas datus Mežmalas iela apkopo

Galvenokārt, Mežmalas iela apkopo personas datus gadījumā, kad:
1) Jūs aizpildiet kontaktformu, kas ir atrodama mājas lapas apakšā. Kontaktforma sastāv no 3 sadaļām (vārds, e-pasts, telefona numurs un Jūsu ziņa);
2) Izmantojot sīkdatnes, kad apmeklējat mājas lapu.

Kādēļ šie personas dati tiek apkopoti

  • Vārds – šajā kontaktformas laukā varat norādīt tikai savu vārdu (uzvārdu norādīt nav obligāti). Šī informācija Mežmalas ielai ir nepieciešama, lai spētu Jūs identificēt, kad atsūtat ziņu vai vēlaties veikt pasūtījumu.
  • E-pasts – Mežmalas ielai nepieciešams zināt Jūsu e-pasta adresi, lai spētu atbildēt uz Jūsu e-pastu.
  • Telefona numurs – ir nepieciešams, ja vēlaties, lai Mežmalas iela ar Jums sazinās telefoniski.
  • Ziņa – šī informācija Mežmalas ielai ir nepieciešama, lai spētu saprast Jūsu interesējošos jautājumus un vēlmes.

Sīkdatnes (`cookies` no angļu valodas)

Šī mājas lapa, gluži kā daudzas citas vietnes izmanto sīkdatnes (“cookies” angļu valodā), kas paredzētas, lai uzlabotu mājas lapas lietošanas pieredzi, kā arī, lai nodrošinātu optimizētu darbību.

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox vai Safari) saglabā jūsu datorā vai mobilajā tālrunī, galvenokārt, ar mērķi, lai saglabātu lietotāja individuālos iestatījumus, gadījumiem, ja atgriežaties šajā vietnē. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā interneta pārlūks atceras jūs un spēj atšķirt konkrēto lietotāju.

Kā Mežmalas iela apstrādā un izmanto personas datus

  • Mežmalas iela aizsargā Jūsu privātumu un personas datus atbilstoši datu aizsardzības likuma noteikumiem un jebkādiem citiem piemērojamiem likumiem un grozījumiem.
  • Mežmalas iela neizpauž personīgo informāciju trešajām personām, vienīgi ja tas ir noteikts likumos. Mežmalas iela nepārdod nekādu personīgo informāciju.
  • Mežmalas iela nevienam neizpauž nekādu informāciju, kura tiek saņemta no Jums. Informācija netiek iznomāta vai pārdota citai kompānijai, aģentūrai vai personai.

Mārketinga aktivitātes

Jūsu kontaktinformāciju izmantosim, lai sūtītu Jums paziņojumus par Apiņu projekta aktualitātēm, kas sevī ietver gan būvniecības aktualitātes, gan dažādus citus paziņojumus, kas saistīti ar projektu. Ja nevēlēsieties, lai sūtam Jums nekāda veida paziņojumus, varēsiet atteikties. Atgādinām, ka Jūsu dati netiks nodoti trešajām pusēm vai citādi izpausti.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzu rakstiet mums uz e-pastu: anda.engele@elkosia.lv

Meklēt dzīvokli

Sazinies ar mums

Anda Eņģele

Anda Eņģele

+371 29 424 924
anda.engele@elkosia.lv
Mežmalas iela 10, Krustkalni, Ķekavas pagasts, LV-2111, Latvija